Logo
Loading

CO DĚLÁME

Společnost Faravellis.r.o. byla založena v roce 2005 jako dcera mateřské společnosti Giusto Faravelli S.P.A.

Naší hlavní činností je distribuce průmyslových chemických surovin pro potřeby našich zákazníků ze všech průmyslových odvětvím hlavně však v potravinářství a krmivářství, speciální výživě, kosmetice a bytové chemii, povrchové úpravě kovů a ochraně dřeva, farmacii a speciální chemii.

Naši odborníci jsou schopni poskytnout zákazníkům informace o použití a dalším zpracování produktů, o způsobu skladování, manipulace a dopravy chemických surovin jako i návrhy úprav technologií a systémů výroby v oblastech průmyslu, na které se specializuje.

Faravelli s.r.o. jako distributor spolupracuje s renomovanými výrobci chemických surovin. Produkty nakupujeme u tuzemských i zahraničních dodavatelů.

Charakteristickým znakem činnosti Faravellis.r.o. je přímý kontakt našich prodejců se zákazníky a jejich odpovědnost za splnění všech požadavků zákazníků. Bezpečné a odpovědné zacházení s chemikáliemi je nejvyšší prioritou. Naši pracovníci navštěvují výcvikové kurzy a školení, aby byli schopni plnit své pracovní úkoly na nejvyšší úrovni.

   zpět na stránku KDO JSME


Chcete být včas informován o novinkách?
Zažádejte o jejich zasílánízažádáním o naše novinky souhlasíte s naší politiou ochrany dat