Logo
Loading

Novinky

11/12/2023

Nová identita pro FARA®

Na veletrhu FI Europe 2023 , která probíhala od 28. do 30. listopadu , představila Faravelli Group zcela nové logo a slogan pro svou uznávanou řadu FARA® Customized Functional Solutions.

Výběr přepracovaného loga FARA® vzešel z rozsáhlého interního průzkumu, na kterém se podíleli zaměstnanci Faravelli Group z celého světa. 
Tento proces zajistil, že logo rezonuje nejen s progresivní etikou společnosti, ale také zachycuje podstatu tradice a dědictví hluboce zakořeněné v hodnotách  společnosti Faravelli.

Od svého založení v roce 2004 je řada FARA® synonymem pro inovativní, na míru šitých funkčních směsí, které jsou navrhovány a vyráběny v interní aplikační laboratoři.

Na míru šité funkční řešení FARA® je navrženo tak, aby zlepšilo kvalitu, stabilitu a senzorické vlastnosti potravin. Mají významný vliv na konzistenci, viskozitu, texturu a vzhled. Jsou zásadní (v různých výrobních procesech, nabízejí všestrannost a konzistentní výkon a jsou široce využívány v odvětvích jako je výroba cukrovinek, masná výroba, rostlinné produkty a nápoje.

Pro více informací o řadě FARA® nás kontaktujte na fara@faravelli.it

 

 

 

 


Kategorie

N/D

TagsChcete být včas informován o novinkách?
Zažádejte o jejich zasílánízažádáním o naše novinky souhlasíte s naší politiou ochrany dat